Zaznacz stronę

Jak uzdrawia LAMININE

Poszukując produktów wspomagających zdrowie osoby w moim wieku, czyli tuż przed siedemdziesiątką, spotkałam niesamowity produkt – u nas suplement diety, w USA lek- LAMININE. Zainteresowałam się tym jak uzdrawia LAMININE. Uważam, że należy rozpowszechniać wiedzę o LAMININE , ponieważ jej działanie jest zaskakująco pozytywne. Wsłuchując się wypowiedzi osób, które zawdzięczają LAMININE zdrowie, dobre samopoczucie, witalność, którzy wyszli z chorób, którymi medycy już nie chcieli się zajmować trudno przejść obojętnie koło tego produktu.

Co to jest LAMININE

LAMININE to ekstrakt z jaja kurzego w dziewiątym dniu zapłodnienia, chrząstek płetw rekina, sfermentowanego grochu żółtego i innych produktów wzbogacających jej wartość odżywczą. Z tych składników powstaje produkt zawierający 22 aminokwasy, niezbędne do naprawy uszkodzonych komórek macierzystych. Wprawdzie nasz organizm wytwarza część aminokwasów, jednak nie wszystkie. Dlatego należy dostarczyć z zewnątrz aminokwasy, których nasz organizm nie wytwarza. LAMININE właśnie dostarcza nam ich. Klinicznie udowodniono, że LAMININE powoduje znaczący wzrost odporności, energii, polepszenia zdrowia seksualnego, zwiększenia siły mięśni (z czego cieszą się sportowcy), relaksacyjny wpływ na mózg i ciało i wiele innych.

Jak uzdrawia LAMININE?

Najbardziej znaczącą wartością LAMININE jest czynnik wzrostu Fibroblastów, który odpowiada za to, żeby aminokwasy i peptydy zostały prawidłowo zagospodarowane przez organizm. Czynnik ten odpowiedzialny również jest za dbałość o własne komórki macierzyste. Patrząc jak dzieci szybko się rozwijają fizycznie,  jak tracąc mnóstwo energii prawie natychmiast ją odzyskują, myślimy – “młodość”. Badania wykazały, że takie cechy mają organizmy, które dzieli niewielka odległość od wieku embrionalnego. Czynnik Rozwoju Fibroblastów jest obecny w ludzkim łożysku, ale później zmniejsza się prawie do całkowitego zaniku. LAMININE  posiada Czynnik Wzrostu Fibroblastów i kiedy dostarczymy go do organizmu, integruje się z tą częścią organizmu gdzie jest potrzebny, czyli tam gdzie komórki zostały uszkodzone. Działanie LAMININE jest różne w zależności od organizmu i części ciała , która wymaga naprawy (leczenia).

DAWKOWANIE LAMININE

LAMININE  to suplement diety – nie lek. Można ja podawać dzieciom i dorosłym bez względu na stan zdrowia i wydolność organizmu. Opracowano jednak dawki i sposób jak zażywać LAMININE , aby wykorzystać jej zbawienny wpływ na nasze problemy zdrowotne. Preparat najlepiej zażywać rano, na czczo, minimum 30 minut przed posiłkiem popijając obficie wodą. Konieczna jest zwiększona ilość wypijanej wody, minimum dwa litry dziennie, w celu usunięcia i wypłukania wyłuskanych toksyn i innych niepotrzebnych trucicieli naszego organizmu. Firma LifePharm Global Network, która jest producentem LAMININE produkuje jeszcze trzy inne produkty wspomagające działanie LAMININE. O tych produktach napiszę w następnym artykule. Jeżeli zainteresował Cię temat LAMININE i chciałbyś skorzystać z niewątpliwych korzyści jakie daje LAMININE  zapraszam:

 https://lucynajankowska.mylifepharm.com/index.html

  Wszelkie uwagi i zapytania mile widziane. Zapraszam na skype lucy4na, lub mail lucy4na@wp.pl Pozdrawiam Lucyna Jankowska